ZAPISY I OPŁATY

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00 (opcjonalnie od 6:30 do 18:00).

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Realizujemy roczne przygotowanie szkolne.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie przedszkola. Zaleca się aby na zapis umówić się indywidualnie z dyrekcją przedszkola na wygodny dla Państwa termin, poprzez uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem: 606 475 850.

Jednorazowa opłata wpisowego wynosi 250zł.

CZESNE
Stała opłata miesięczna wynosi 450zł

WPISOWE
Jednorazowe wpisowe wynosi 250zł

RODZEŃSTWO
Zniżka 100zł na drugie dziecko

POSIŁKI
Trzy zdrowe posiłki 12zł/dziennie

DZIECI Z ORZECZENIEM
Bezpłatny pobyt dla dzieci niepełnosprawnych

ZAJĘCIA DODATKOWE
bez dodatkowych opłat

MIESIĘCZNE CZESNE

Miesięczna opłata wynosi 450zł. W ramach czesnego dzieci otrzymują: całodniową opiekę wychowawczą (w godzinach 6:30-17:00), udział we wszystkich zajęciach dodatkowych, udział w wyjściach do kina, teatru i innych atrakcjach.

PROMOCJA „RAZEM RAŹNIEJ”

Dzieciom zawsze raźniej jest gdy pierwszego dnia w przedszkolu towarzyszy im znajoma twarz, zwłaszcza kiedy maluch nieco trudniej radzi sobie z adaptacją. Oferta promocyjna skierowana jest do zaprzyjaźnionych rodzin, które razem (w jednym terminie) zdecydują zapisać swoje pociechy do naszego przedszkola. Czesne promocyjne: 420zł.

POBYT DO 5 GODZIN

Oferta skierowana jest do rodzin, których dzieci dopiero zaczynają swoją przygodę z przedszkolem i ciężko znoszą rozłąkę na cały dzień. Wybór ten będzie także doskonały dla rodziców, którzy mają elastyczny czas pracy i mogą decydować o krótszym bądź dłuższym pobycie dziecka w danym dniu w przedszkolu.
Czesne miesięczne: 280zł, każda kolejna rozpoczęta godzina powyżej 5-ciu podstawowych: 5zł

POBYT DZIECKA Z ORZECZENIEM

Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczęszczają do naszego przedszkola bezpłatnie. Opłata naliczana jest jedynie za posiłki. Jesteśmy otwarci na pomoc rodzicom w zakresie uzyskania orzeczenia, udzielimy rad organizacyjnych i wskażemy odpowiednie placówki i specjalistów w tym zakresie.

 

OFERTA DLA RODZEŃSTWA

W przypadku uczęszczania do przedszkola dwójki dzieci (dziecko może uczęszczać również do naszego żłobka) Rodzic otrzymuje zniżkę 100zł na drugie dziecko na czas pobytu rodzeństwa w placówkach.

WYŻYWIENIE

Opłata za posiłki wynosi 12zł dziennie. Dziecko otrzymuje śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek dostarczony przez sprawdzoną firmę cateringową. Wielkość miesięcznej opłaty uzależniona jest od ilości dni, w których dziecko przebywać będzie w przedszkolu.