ZAPISY I OPŁATY

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku od 6:30 do 17:00.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne.

Zapisy prowadzone są w sekretariacie przedszkola. Zaleca się aby na zapis umówić się indywidualnie z dyrekcją przedszkola na wygodny dla Państwa termin, poprzez uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem: 606 475 850.

 

Jednorazowa opłata wpisowego wynosi 250zł.


Promocja!
Dla pierwszych 5 osób wpisowe – 0zł.

CZESNE MIESIĘCZNE

Miesięczna opłata wynosi 450zł. W ramach czesnego dzieci otrzymują: całodniową opiekę wychowawczą (w godzinach 6:30-17:00), udział we wszystkich zajęciach dodatkowych, udział w wyjściach do kina, teatru i innych atrakcjach.

POBYT DO 5 GODZIN

Oferta skierowana jest do rodzin, których dzieci dopiero zaczynają swoją przygodę z przedszkolem i ciężko znoszą rozłąkę na cały dzień. Wybór ten będzie także doskonały dla rodziców, którzy mają elastyczny czas pracy i mogą decydować o krótszym bądź dłuższym pobycie dziecka w danym dniu w przedszkolu.

Czesne miesięczne: 280zł, każda kolejna rozpoczęta godzina powyżej 5-ciu podstawowych: 5zł

PROMOCJA „RAZEM RAŹNIEJ”

Dzieciom zawsze raźniej jest gdy pierwszego dnia w przedszkolu towarzyszy im znajoma twarz, zwłaszcza kiedy maluch nieco trudniej radzi sobie z adaptacją. Oferta promocyjna skierowana jest do zaprzyjaźnionych rodzin, które razem (w jednym terminie) zdecydują zapisać swoje pociechy do naszego przedszkola. Czesne promocyjne: 420zł

POBYT DZIECKA Z ORZECZENIEM

Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego uczęszczają do naszego przedszkola bezpłatnie. Opłata naliczana jest jedynie za posiłki.

Jesteśmy otwarci na pomoc rodzicom w zakresie uzyskania orzeczenia, udzielimy rad organizacyjnych i wskażemy odpowiednie placówki i specjalistów w tym zakresie.

WYŻYWIENIE

Opłata za posiłki wynosi 10zł dziennie. Dziecko otrzymuje śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. Wielkość miesięcznej opłaty uzależniona jest od ilości dni, w których dziecko przebywać będzie w przedszkolu.

WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI

Przedszkole „Pinokio” jest zawsze otwarte dla rodziców, a ich pomoc i zaangażowanie są bezcenne. Dobry kontakt rodziców z wychowawcami i dyrekcją przedszkola jest gwarancją prawidłowego rozwoju dziecka i bardzo istotnym elementem jego dobrego i skutecznego funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Wsparcie merytoryczne i zaangażowanie czasowe rodziców we wspólne projekty realizowane przez kadrę przedszkola i są wysoko cenione. Rodzice codziennie otrzymują bieżące, krótkie informacje o tym co działo się z ich dzieckiem w przedszkolu, o jego radościach, sukcesach i ewentualnych potknięciach. Serdecznie zachęcamy rodziców, w miarę ich możliwości czasowych, do aktywnego uczestniczenia w życiu przedszkolnym. Każda inicjatywa rodziców jest mile widziana ? prezentacja swojego hobby, pamiątek z ciekawej podróży, swojego zawodu. Dla przedszkolaków wizyta rodzica w przedszkolu jako gościa honorowego w grupie jest powodem do wielkiej dumy, dzieci długo pamiętają dzień, w którym rodzic zajął miejsce wychowawcy.