NASZA KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowywanie na najwyższym poziomie. Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka. Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

MONIKA SZUBERTOWICZ
dyrektor przedszkola

DARIA DWORAK
zastępca dyrektora

MONIKA CHRYŃ
nauczyciel

AGNIESZKA GĄDEK
nauczyciel

KATARZYNA ŚWIDER
nauczyciel wspomagający

KATARZYNA BACHÓRZ
pomoc nauczyciela

ARTUR PORCZAK
taniec nowoczesny

DAWID RUSZEL
rytmika

GRZEGORZ ZAWADZKI
gimnastyka korekcyjna

DOROTA ZIOBRO
fizjoterapeuta

PATRYCJA RYŚ
logopeda

MAŁGORZATA GIEMZA
język angielski

EWA BARAN-PEŁKA
psycholog

 

 

Przedszkole PINOKIO prowadzi ścisłą współpracę z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną PODKARPACIAK, w ramach której Pani Ewa Baran-Pełka pracuje z naszymi podopiecznymi. Zachęcamy Rodziców również do indywidualnej pracy z dzieckiem poprzez tę poradnię.

Nasze Przedszkole współpracuje także z firmą Mądry Dzieciak, której naukowcy – pan Tomasz Madej, pan Marek Gorgol oraz Miś Atomiś w kreatywny sposób wprowadzają dzieci w świat eksperymentów i doświadczeń naukowych.

 

Zajęcia z LEGO i robotyki realizowane są przez firmę Naukowy Zawrót Głowy.  Warsztaty prowadzone są cyklicznie, z wykorzystaniem nowoczesnych kloców LEGO Education. Dostosowane są do wieku i poziomu wiedzy dzieci, a przedszkolaki je uwielbiają i z entuzjazmem podchodzą do kolejnych wyzwań.